O Nás

HELP Stavby s.r.o.

Slovo Majitele

Naším cílem je poskytovat služby k plné spokojenosti zákazníka,

tak aby s námi realizoval případné další stavby, či nás doporučil svým přátelům a známým.

Dobrý den,

jmenuji se Vladimír Poustecký a jsem zakladatel, spolumajitel a jednatel stavební společnosti Help stavby spol s r.o., která působí na českém trhu nepřetržitě již od roku 2002.

Od začátku svého podnikání v oboru stavebnictví  se zaměřuji na výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů pro koncové zákazníky. Za dobu mé aktivní činnosti v oboru stavebnictví, kdy se vždy osobně nejprve seznámím s danou stavbou a následně kontroluji všechny jednotlivé dílčí etapy stavby, jsem získal značné zkušenosti. To jak při realizaci jednodušších staveb, tak i složitých projektů s ohledem na jejich rozsah či technicko – konstrukční a designová specifika.

Jak již předurčuje název naší firmy HELP STAVBY, vždy jsem se snažil a snažím naplnit svoje závazky vůči zákazníkovi – partnerovi, prostě mu pomoci s realizací jeho představ, přání a snů. Naším prvořadým cílem, je vždy zakázku – stavbu dokončit ve slíbeném termínu, kvalitě a nasmlouvané ceně. Naše společnost je ve většině případě s našimi zákazníky i po dokončení projektu v kontaktu, neboť si po dobré zkušenosti u nás opakovaně objednávají další práce, což vnímáme jako velké ocenění a velmi nás to těší. My jim samozřejmě vycházíme maximálně vstříc a řešíme pro ně i zakázky  menšího rozsahu, jakož v případě nezbytnosti i pozáruční servis na jednotlivé stavební komponenty dříve realizovaných staveb.

Abych zefektivnil činnost mé firmy HELP STAVBY, tak jsem do ní v roce 2018 nechal majetkově vstoupit mé dlouhodobé blízké přátelé pana Drahovzala Tomáše a pana Škubala Pavla. Cílem je především rozšíření služeb i zvýšení efektivity naší činnosti a využití našich společných zkušeností z podnikání. První takovou novinkou je rozšíření naší nabídky o realizaci zahradních přírodních jezírek, které nově prezentujeme na specializované webové stránce www.jezirkasg.cz.

 

Závěrem tohoto krátkého představení naší stavební společnosti HELP STAVBY, bych rád jako majitel zdůraznil, že základem mé práce vždy byla a je ta skutečnost, že vždy nabízím osobní a individuální přístup ke každému jednotlivému projektu, jakoby se jednalo o stavbu mou vlastní. A v tom je hlavní úspěch mého podnikání! Máte-li zájem, můžete se přesvědčit sami.

 

Vladimír Poustecký

jednatel a majitel firmy

Certifikáty a osvědčení

Certifikace Zelená úsporám

Certifikace Baumit

Certifikace Sunpower

Certifikace Isover

Certifikace Dektrade

Certifikace ČKAIT

Pojištění

Živnostenské oprávnění

Registrace DPH

Živnostenský rejstřík